Mautic API (2.0.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
