Mautic API (2.0.4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Source URL
ug: مەنبەURL

en: Site URL
ug: تور بەت ئادرېسى
