Mautic API (2.0.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Description
ar: الوصف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: HTTP Basic Authentication
ar: مصادقة HTTP الرئيسية
