Mautic API (2.0.5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Machine name
be: Машынная назва
