Mautic API (2.0.5) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Description
cs: Popis

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Secret
cs: Klíč

en: HTTP Basic Authentication
cs: Základní HTTP ověření
