Mautic API (2.0.5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།
