Mautic API (2.0.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
