Mautic API (2.0.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Description
is: Lýsing

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
