Mautic API (2.0.5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
