Mautic API (2.0.5) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Description
ms: Huraian

en: Password
ms: Kata laluan

en: Name
ms: Nama

en: Machine name
ms: Nama mesin
