Mautic API (2.0.5) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Description
no: Beskrivelse

en: Password
no: Passord

en: Name
no: Navn

en: Label
no: Etikett

en: Source URL
no: Kilde-URL

en: Public Key
no: Offentlig nøkkel

en: Unknown error
no: Ukjent feil

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: HTTP Basic Authentication
no: Enkel HTTP-autentisering

en: Basic Auth
no: Grunnleggende autentisering
