Mautic API (2.0.5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Public Key
nl: Publieke sleutel

en: Instructions
nl: Instructies

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Secret
nl: Geheim

en: Basic Auth
nl: Basisverificatie
