Mautic API (2.0.5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Description
oc: Descripcion

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Machine name
oc: Nom sistèma
