Mautic API (2.0.5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
