Mautic API (2.0.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Description
te: వివరణ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Instructions
te: సూచనలు
