Mautic API (2.0.5) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Description
tr: Açıklama

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Source URL
tr: Kaynak URL

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Machine name
tr: Makine adı

en: HTTP Basic Authentication
tr: HTTP Temel Kimlik Doğrulaması
