Mautic API (2.0.1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Status
no: Støða

en: Username
no: Brúkaranavn

en: Description
no: Lýsing

en: Password
no: Loyniorð

en: Machine name
no: Maskinnavn
