Mautic ECA (1.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Comments
ru: Комментарии

en: Start
ru: Начало

en: Channel
ru: Канал

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Manual
ru: Вручную

en: Limit
ru: Предел

en: Reason
ru: Причина

en: Order by
ru: Сортировка по

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: Channel ID
ru: ID канала

en: Minimal
ru: Минимальный
