Mautic ECA (1.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Manual
da: Manuel

en: Limit
da: Grænse

en: Reason
da: Begrundelse

en: Order by
da: Sortér efter

en: Sort direction
da: Sorteringsretning
