Mautic ECA (1.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Minimal
hy: Նվազագույն
