Mautic ECA (1.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: Start
lt: Pradžia

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Limit
lt: Limitas

en: Reason
lt: Priežastis

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Minimal
lt: Minimalus
