Mautic ECA (1.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Comments
lv: Komentāri

en: Start
lv: Sākt

en: Channel
lv: Kanāls

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Manual
lv: Manuāli

en: Limit
lv: Limits

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Minimal
lv: Minimāls
