Mautic ECA (1.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Limit
ta: எல்லை

en: Sort direction
ta: வரிசை திசை

en: Minimal
ta: குறைந்தது
