Mautic ECA (1.0.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Start
tr: Başlangıç

en: Channel
tr: Kanal

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Limit
tr: Sınır

en: Reason
tr: Sebep

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: Minimal
tr: En az
