Mautic ECA (1.0.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: Start
el: Αρχή

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Manual
el: Χειροκίνητα

en: Limit
el: Όριο

en: Reason
el: Αιτία

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Minimal
el: Ελάχιστη
