Mautic ECA (1.0.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Start
fa: شروع

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Manual
fa: دستی

en: Limit
fa: محدوده

en: Reason
fa: دلیل

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی
