Mautic ECA (1.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Comments
fi: Kommentit

en: Start
fi: Alkaa

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Minimal
fi: Minimaalinen
