Mautic ECA (1.0.3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Start
pt: Iniciar

en: Contact ID
pt: ID Contato

en: Channel
pt: Canal

en: Ascending
pt: Crescente

en: Descending
pt: Decrescente

en: Limit
pt: Limite

en: Reason
pt: Motivo

en: Sort direction
pt: Sentido da ordenação

en: Minimal
pt: Mínimo
