Mautic ECA (1.0.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Comments
be: Каментары

en: Start
be: Пачатак

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Minimal
be: Мінімальны
