Mautic ECA (1.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Start
cy: Dechrau

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Limit
cy: Terfyn
