Mautic ECA (1.0.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: Start
he: התחלה

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Limit
he: גבול

en: Reason
he: סיבה

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Minimal
he: מינימלי
