Mautic ECA (1.0.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Comments
hr: Komentari

en: Start
hr: Početak

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Minimal
hr: Minimalno
