Mautic ECA (1.0.4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Comments
id: Komentar

en: Start
id: Mulai

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Manual
id: Petunjuk

en: Limit
id: Batas

en: Reason
id: Alasan

en: Sort direction
id: Arah sortir
