Mautic ECA (1.0.4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Comments
pl: Komentarze

en: Start
pl: Początek

en: Channel
pl: Kanał

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Manual
pl: Ręczne

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Reason
pl: Powód

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Channel ID
pl: ID kanału

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: Published only
pl: Tylko opublikowane
