Mautic ECA (1.0.4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: Start
uk: Початок

en: Channel
uk: Канал

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Manual
uk: Вручну

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Reason
uk: Підстава

en: Order by
uk: Впорядкувати за

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Minimal
uk: Мінімальний
