Mautic ECA (1.0.5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: Start
ar: البداية

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Limit
ar: حد

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب

en: Minimal
ar: مختزل
