Mautic ECA (1.0.5) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Comments
fr: Commentaires

en: Start
fr: Début

en: Contact ID
fr: Identifiant (ID) de contact

en: Channel
fr: Canal

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Manual
fr: Manuel

en: Limit
fr: Limite

en: Reason
fr: Raison

en: Order by
fr: Trier par

en: Unsubscribed
fr: Désinscrit

en: Sort direction
fr: Sens du tri

en: Published only
fr: Seulement publié
