Mautic ECA (1.0.5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Comments
ja: コメント

en: Start
ja: 開始

en: Channel
ja: チャンネル

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Manual
ja: 手動

en: Limit
ja: 制限

en: Order by
ja: 並び順

en: Sort direction
ja: 並べ替えの向き

en: Minimal
ja: 最少
