Mautic ECA (1.0.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Start
nn: Byrjar

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Minimal
nn: Minimum
