Mautic ECA (1.0.5) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Start
pt: Iniciar

en: Channel
pt: Canal

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Limit
pt: Limite

en: Reason
pt: Razão

en: Order by
pt: Ordenar por

en: Unsubscribed
pt: Não inscrito

en: Sort direction
pt: Direção da ordenação

en: Minimal
pt: Mínimo

en: Published only
pt: Apenas as publicadas
