Mautic ECA (1.0.6) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Comments
gl: Comentarios

en: Start
gl: Comezo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Limit
gl: Límite

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Search filter
gl: Filtro de busca
