Mautic ECA (1.0.6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Start
hi: शुरू

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Limit
hi: सीमा

en: Sort direction
hi: क्रमबद्ध दिशा

en: Minimal
hi: अल्पतम
