Mautic ECA (1.0.6) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: Start
it: Inizio

en: Channel
it: Canale

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Manual
it: Manuale

en: Limit
it: Limite

en: Reason
it: Ragione

en: Order by
it: Ordina per

en: Sort direction
it: Direzione ordinamento

en: Minimal
it: Minimale
