Mautic ECA (1.0.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Limit
ro: Limită

en: Sort direction
ro: Direcție de sortare
