Mautic ECA (1.0.6) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Start
sv: Från

en: Channel
sv: Kanal

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Manual
sv: Manuell

en: Limit
sv: Begränsning

en: Reason
sv: Orsak

en: Order by
sv: Sortera på

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering
