Mautic ECA (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Comments
az: Şərhlər

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti
