Mautic ECA (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Start
ca: Inici

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Limit
ca: Límit

en: Order by
ca: Ordena per

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Minimal
ca: Mínima
