Mautic ECA (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: Custom
cs: Vlastní

en: Start
cs: Začátek

en: Channel
cs: Kanál

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Reason
cs: Důvod

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Minimal
cs: Minimální
