Mautic ECA (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Start
et: Algus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Limit
et: Limiit

en: Reason
et: Põhjus

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Minimal
et: Minimaalne
