Mautic ECA (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Limit
eu: Muga
